Pomysł na biznes


TWÓJ POMYSŁ NA BIZNES


Mobilna Myjnia Parowa SteamArt
to idealny sposób oraz wiele możliwości prowadzenia udanego biznesu. Nie potrzebujesz żadnych pozwoleń, ponieważ jest to myjnia ekologiczna nie emitująca zanieczyszczeń.Spektrum możliwości jakie daje prowadzenie własnej mobilnej myjni w systemie franczyzy jest bardzo szeroki. Możesz prowadzić wyspecjalizowane usługi np. tylko mycie aut, lub też kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w globalnym zakresie.


Sprawdzony sposób


Szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes, ale nie dysponujesz wielkim kapitałem? Firma SteamArt ma coś dla ciebie – możesz prowadzić mobilną myjnię parową, która znajduje uznanie nie tylko wśród kierowców, ale także u przedstawicieli branży gastronomicznej czy hotelarskiej.
SteamArt posiada obecnie największą sieć mobilnych myjni parowych w naszym kraju.


Wyposażenie


Gotowa myjnia mobilna to auto wyposażone w niezbędne do pracy urządzenia wraz z zestawem detergentów. Franczyzobiorca przechodzi też całodniowe szkolenie, podczas którego zaznajamia się z know-how zaczynając od technik mycia, kończąc na sposobach pozyskania klientów. Dodatkowo otrzymuje pakiet marketingowy: wizytówki, ulotki, banery oraz pakiet reklamowy w prasie i Internecie.

Firma SteamArt istnieje działa na rynku od roku. W tym czasie udało się zbudować największą sieć mobilnych myjni parowych w Polsce (ponad 50 jednostek). Firma wyposaża również jednostki działające pod logiem klienta oraz opracowuje i buduje myjnie stacjonarne działające w oparciu o technologię parową.

Gwarantujemy pełne wsparcie, jeśli chodzi o pozyskanie środków, szkolenia i materiały, kampanie reklamowe w Internecie, serwis i obsługę techniczną.

> współpraca

Produkty w ofercie SteamArt, to również oferta skierowana do firm czyszczących, które chcą rozwinąć swoją ofertę i zakres usług o urządzenia oparte na technologii czyszczenia parą.

Aktualności

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Obsługa flot

Czysta flota w całym kraju Sieć naszych mobilnych jednostek obejmuje już całe terytorium Polski. Zasięg świadczonych przez nas usług mycia parowego jest na tyle rozległy, że jesteśmy w stanie...

Program Lojalnościowy

Wprowadziliśmy Program Lojalnościowy dla naszych Klientów. Każda usługa mycia parowego o wartości przynajmniej 40 zł jest oznaczana stemplem na karcie stałego klienta. Po dziewiątej usłudze, dziesiąta (o...

Eko Jakość Roku 2011 - wygrana w konkurs…

Z przyjemnością informujemy, że firma SteamArt została laureatem konkursu Eko Jakość Roku 2011. Cieszy nas, że proekologiczne działania naszej firmy są doceniane. Rozpowszechnianie nowoczesnej technologii, która pomaga chronić środowisko, jest...

franczyza 1

myjnie parowe mobilne franchising franczyza 16

Istotna informacja: Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

Our website is protected by DMC Firewall!